Kui teil on vaja koheselt varakult edasi liikuda, on valikuid palju. Nad on rohkem rahul, tunnevad poekrediidi ja isiklikud laenud või isegi fiskaalpartnerlused. Laenud pakuvad teile laenuvõtjatele paremat raha võrreldes palgapäevapankadega ja kasutavad sageli madalamaid tasusid.

laen vastus kohe

Kui valite mis tahes tavapanga, võrrelge kiiremat perioodi, mille jooksul võiksite kaaluda sularaha, ja alustage muude tingimustega, nagu sõnavara, hinnad ja pangakulud. Alternatiivselt vähendatud võimalused, näiteks sissetulekute suurendamise taotlused ja krediit koos perega.

Palgapäeva pangaasutused

Pangad maksavad päevapõhiselt ettemakseid 5saja dollari või isegi oluliselt väiksema soodne autolaen summa ulatuses, mida toetavad laenuvõtja palk ja muud rahavood. Nad ei vaja tegelikult rahalist kinnitust ja annavad üldjuhul tehinguperioodiks kaks nädalat või mitte. Kuid see maksab väga suuri kulusid, kipub igal aastal ületama 500%. See muudab parema olukorra kulukaks ja võib laenuvõtjaid uue rahasummaga lõksu tõmmata. Veenduge, et olete õppinud ja hakake hüpoteeklaenude sõnavara analüüsima aeglaselt ning algataja võib otsustada, kas rääkida majandusõpetajaga varem, küsides kedagi.

Seda tüüpi finantsasutused, kus veebis ja kevadel näitavad teie identiteeti, vaadates nii sotsiaalset ohutust kui ka üksikisiku maksumaksja summat, samuti valitsuse dokumente, mis hõlmavad inimestevahelist paberimajandust. Lisaks võivad nad minevikus teha eelarvetõmbeid, mis soodustavad uut edusamme, mille tulemuseks võib olla krediidireitingu aeg-ajalt langus. Kuid see võimaldab teil aidata, kui maksate krediidi õigeaegselt.

Laenuvõtjad saavad raha, mis neil on, esitades eksklusiivse kinnituse finantsasutuse pangakontole deponeerimise kohta või edastades finantsasutusele elektroonilise kande teie endistele kontodele.Et nad lunastavad järgmiseks jäägi sularahaks või viivad isegi turu parandamise järgmisele palgapäevale. Kui nad ei suuda rahalisi vahendeid maksta, teevad nad viivitatud kulusid ja alustavad/või koguvad kulusid. Peale selle kehtestasid pangad lisapause, mida nimetatakse hoiuste parandamise krediidiks, mis on kiiresti tasutud ja algatatud ei muutnud võlgniku eelarvet.

Krediitkaardid

Tasukaart on üks kiiremaid viise varasemate edusammude saavutamiseks. Neil on kiire populaarsuse ravi ja teil võib olla kalduvus hommikul raha hankida. Lisaks avaldavad nad madala intressimääraga tasud ja ka kapitali tagasimaksmise võtmefraasi, võrreldes rahulolevamate ja stardipausidega. Siiski, et nad segavad krediiti, välja arvatud juhul, kui maksate arvet igakuiselt. Peaksite neid võimalusi kasutama seni, kuni saate pakkuda selle kiiret tasumist.

Kaardimaksepäev aitab vähendada survet nii sularahaautomaadi kui ka sissemakse kassa sissetulekuid. Kerge, nii et peaksite olema teadlik suurtest müügiarvetest ja alustama krediidi kulukuse määra. Samuti on Wear’mirielle’i fondide edusammudel armuaastad ja vajadus hakkab kiiresti kogunema.

Teisest küljest võite proovida finantslaene või majandusliitu. Need on jailbroke installipausid, mis võivad ilmneda lühema aja jooksul kui palgapäevade finantseerimisasutused ja ka hock-kaupmehed. Need plaanid on varieeruvamad võrreldes rahulolevamate plaanidega, mis kipuvad jätkuvalt olema harjunud ootamatute arvete varjamiseks või isegi mitmesuguste muude finantskulude segamiseks. Sellegipoolest vajate järgmise krediidi saamiseks hõõguvat krediidiskoori. Kui fiskaal võib osutuda ebapiisavaks, võiksite otsustada oma sularaha täitmise vahel ja alustada suuremat eelarvetäitmist, kui soovite seda suurendada, nõudes varem eksklusiivset edu. See võib võtta vanusevahemikke, kuid pika lausega seotud eelised on tõenäoliselt seda väärt.

Saadud pausid

Uus saadud ettemakse on rahaline vahend, mis hõlmab kõiki, kui soovite tagada suurepärast investeeringut omakapitalina. See on betoonelamu, sisaldab ratast või ruumi, aga ka majandusallikaid, näiteks kasutan suvalist pangakontot või sissemakse dokumenti (CD). Tavaliselt seab omandatud krediit madalamad hinnad ja laenuvõtmise piirangud võrreldes allkirjaga pangalaenudega ning seetõttu võivad need olla avatud madala krediidiskooriga laenuvõtjatele. Siiski olge ettevaatlik ainult saadud krediiti lisades, kui olete konkreetne, et saaksite regulaarselt krediiti tagasi maksta. Kui te ei saa pärast omandatud paranemist kulutusi teha, võib mis tahes finantsasutus välja kuulutada maja, mis on võlga aidanud, jättes maha intensiivse fiskaalse segaduse ja hakata laenu saama.

Saadud laenuvõimalused võivad aidata valida uut majapidamist, rehvi või läbida mõne olulise meditsiinilise protseduuri. Need võivad olla väiksemad kui parimad ja paljud pangaasutused ei maksa kulusid tegelikule tasemele ja hakkavad laenu andma. Lisaks sisestavad uued finantsasutused, näiteks LightStream, inkassotehingu abil erakorraliste kuludega seotud laenud ilma kulutusteta. Siiski hinnake alati aeglaselt iga finantsasutuse terminoloogiat, mis varem taotles saadud ettemaksu. Laenukohustuse täitmata jätmine pärast saadud parandusi võib põhjustada panga hinnangul suuri hilinenud kulutusi ja isegi mõjutada krediiti aastakümneteks tulevikus.

Küsides inimeselt

Võlgadega sõber, olete mõjutanud seda sissetulekut edasi liikuma. Sellegipoolest leidke seda tehes probleemid üles. Kui härral on kaotatud kulude tõttu hea maine, kaotate kasumit. Tavaliselt on vaja, et saaksite otsustada teie eraldatud ja algusmäärade taseme üle. Eelistatavalt väga moraalne kontrolli pakkumine, mis on siis, kui soovite paremaks minna.

Kui sõber vaidleb teie käest taotlemise üle, veenduge, et määrate esitamisel kõik asukoha. See loob uue keele kogu tee ja loob päästva sõpruse. Tavaliselt on kõige parem, kui teete kindlaks, kuidas raha kasutatakse, selgitab Carroll.Peaaegu kõik suuremad peaksid otsima oma kallimale maksta selgroogu, kui palju sularaha regulaarselt.

Ja lõpuks jätkake vabandust ja hakake härrale muid laenuvõimalusi pakkuma. See tähendab, et küsite tüdrukult raha ja ei hakka lihtsalt surnukeha otsima. Näiteks maheveiseliha, mis suudab oma hoiuse või naise maksusuhte abil eksklusiivset edu saavutada. Nad saavad isegi oma ülikooli probleemidega seotud sissetulekute või võib-olla stipendiumide arvelt registreerida.

Pidage meeles, et innukusele jäämine pole sugugi tšill, kuid vähem kohane on ka väikese rahasummaga pikast sõbralikust suhtest lahti saada. Ideaalis võiksite ammendada mõned muud varasemad võimalused laenu saamiseks perekonnale.

×